Aktuality a informace ze školství
1 2 3 4 5  další
  • Sbor ZŠ Vratislavova v Národním divadle na předávání Studentské Thálie

23.10. 2018
    Pěvecký sbor ZŠ Vratislavova pod vedením své sbormistryně Evy Kleinové a za klavírního doprovodu hudebního skladatele Roberta Štolby svou kompilací autorských skladeb ohromil a vykouzlil dobrou náladu všem Na Prádle.
  • Projekt Lezení do škol

18.10. 2018
    Od 17. září měli žáci naší školy možnost vyzkoušet lezecké schopnosti v lezení na mobilní horolezecké stěně ve vnitrobloku školy. Ta byla škole zdarma zapůjčena v rámci projektu Lezení do škol, který byl uskutečněn za podpory Městské části Praha 2 a spolku České sportovní lezení, z. s.
  • Smetanka, zahrada, rodiče a děti

18.10. 2018
    Školy, rodiče i veřejnost zejména ve velkých městech si začínají uvědomovat důležitost propojení městských celků s přírodou.
  • Zahájení školního roku v Riegrových sadech

10.09. 2018
    První školní den se mohly děti těšit na již tradiční akci k zahájení školního roku v Riegrových sadech. Letošní ročník probíhal na téma „ODPAL TO“. Děti si mohly vyzkoušet badminton, pozemní hokej, baseball, stolní tenis, lakros, kroket, kinball, golf, nechat si změřit rychlost střely puku na branku nebo si mohly vyrobit raketu.

Školy zřizované městskou částí Praha 2

MATEŘSKÉ ŠKOLY