Aktuálně z klubu Dvojka pro seniory

Klub Dvojka pro seniory

AKTUÁLNĚ Z KLUBU | SRPEN 2019

BAZÉN TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY

Sezona bude opět zahájena v polovině měsíce září.

BENEFIČNÍ KONCERT

Benefiční koncert na podporu „Domova Svojšice“ se bude  konat 11. září od 19 hodin v Lichtenštejském paláci – Sál Martinů. Zazní zde skladby od G. Rossiniho, E. Griega, … . Do pátku 23. 8. si můžete telefonicky rezervovat vstupenku. Následné vyzvednutí vstupenky bude možné v termínu od 26. do 30. 8.  v informacích v přízemí budovy radnice. Vstupenky, které zůstanou nevyzvednuté, propadají a budou nabídnuty novým žadatelům. Počet lístků je omezen (1 vstupenka na jednu členskou kartu). Kontakt Ivana Procházková, tel.: 724 102 328.

JÓGA PRO SENIORY  KARMA YOGA – KORUNNÍ UL.

Opět začínáme od 17. září.

JÓGA PRO SENIORY  PROSTOR8 – ŠMILOVSKÉHO 8

Cvičení začně po prázdninách 5. září.

KADEŘNICTVÍ – ŹITNÁ 13

Od září se můžete opět nechat ostříhat, nabarvit, popřípadě poradit se o účesu za velmi výhodné ceny.

KOSMETIKA – Táborská 32

Kosmetické, masérské a kadeřnické služby nabídneme opět v září.

KNIHOVNA NA VINOHRADECH – VINOHRADSKÁ 69

Členové klubu se zde mohou zaregistrovat za polovinu, tj. 40 Kč na rok, a využívat služeb knihovny.

Prázdninová otevírací doba:

Pondělí   10.00–18.00

Úterý:   12.00–18.00

Středa:   10.00–18.00

Čtvrtek:   10.00–16.00

Pátek:   12.00–15.00

O státních svátcích zavřeno.

KLUBOVNA klubu Dvojka pro seniory – Balbínova 6

V měsících červenec a srpen bude klubovna z důvodu oprav uzavřena. Provoz zahájen od měsíce září.

PÉTANQUE – ŠMILOVSKÉHO 8

Začínáme opět v měsíci září

PROCHÁZKA PRAHOU S PIS

Na pátou komentovanou procházku s Pražskou informační službou na téma “KLEMENTINUMse můžete přihlásit telefonicky v pátek 16. 8. od 9:00 do 9:30 na tel.: 724 102 328. Sraz je 21. srpna   – středa v 15:00 – hodin na Mariánském náměstí před Novou radnicí.

POZOR ZMĚNA pro velký zájem o tuto aktivitu je pravidlem, že další měsíce, kdy bude probíhat rezervace procházky, platí, že člen, který se nezúčastnil žádné předchozí  procházky, si může místo zarezervovat telefonicky jeden den před stanoveným termínem rezervace. Pro ostatní zájemce, kteří se již z některých procházek  zúčastnili, platí pravidlo rezervace v daném termínu. HARMONOGRAM PROCHÁZEK  PRO ROK 2019 SI MŮŽETE VYZVEDNOUT NA INFORMACÍCH ÚMČ PRAHA 2, také ho naleznete ZDE.

VÝLETY

Rezervace výletů na 13. a 15. srpna, kdy na vás výlet do Srní za vlky, město Kašperské Hory a návštěva hradu Kašperk,  bude probíhat 7. srpna mezi 9. a 11. hodinou na tel.: 724 102 328. Platba bude vždy v den výletu v autobuse u dopravce. Sraz v 8.00 hodin před kostelem sv. Ludmily.

Platba 150 Kč se hradí  v den výletu v autobuse a je nutné mít přesnou částku.

Každý člen klubu se může přihlásit pouze na jeden výlet v daném měsíci.

POZOR ZMĚNA další měsíce, kdy budou probíhat rezervace výletů, platí pravidlo, že člen, který se nezúčastnil žádného předchozího výletu, si může místo zarezervovat telefonicky jeden den před stanoveným termínem rezervace. Pro ostatní zájemce, kteří se již výletu zúčastnili, platí pravidlo rezervace v daném termínu. HARMONOGRAM VÝLETŮ PRO ROK 2019 SI MŮŽETE VYZVEDNOUT NA INFORMACÍCH ÚMČ PRAHA 2, také ho naleznete ZDE.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ – BUGIFIT – Balbínova 6

Cvičení bude zahájeno od měsíce září.

INFORMAČNÍ KOUTEK je z důvodu oprav v měsících červenec a srpen uzavřen. Přihlásit se do klubu Dvojka pro seniory a získat tak mnoho výhod, nebo se dozvědět aktuální informace o akcích a partnerech bude možné na Informacích ÚMČ Praha 2. Při podání přihlášky je nutné předložit doklad totožnosti.

Kontakt a podrobné informace: Ivana Procházková.

Tel.: 236 044 264 nebo 724 102 328, e-mail: ivana.prochazkova@praha2.cz.

.

KONTAKTNÍ ADRESAKlub Dvojka pro seniory