Městská část Praha 2 pokračuje v sérii veřejných soutěží o odkup obecních bytů

Praha 2 pokračuje v prodeji volných obecních bytů prostřednictvím veřejné soutěže na principu aukce. Aukce se řídí Pravidly schválenými Zastupitelstvem městské části Praha 2 (k dispozici na webových stránkách Úřadu), hlavním principem je transparentní a nediskriminační veřejná soutěž.

„Výsledky první letošní aukce hodnotím jako úspěch, konečné prodejní ceny přesáhly vyvolávací ceny u mnohých bytů více než dvojnásobně,“ říká zástupce starostky Ing. Michael Grundler.

Dne 31. července byla formou zveřejnění na úřední desce městské části oznámena v pořadí druhá z plánovaných veřejných soutěží, která je připravována na čtvrtek 7. září. K prodeji jsou tentokrát určeny bytové jednotky v ulicích Sokolská, Rubešova a Vinohradská. Jednotlivé byty budou veřejnosti otevřeny v rámci stanovených termínů prohlídek.

Více informací naleznete na webových stránkách Úřadu www.praha2.cz v sekci „Prodej bytů“.