Popis trasy od obou vchodů budovy Úřadu městské části Praha 2 k tramvajové stanici Náměstí Míru (směr centrum)

Celková délka trasy je přibližně 120 metrů.

Tento itinerář obsahuje popis trasy od vchodů do budovy Úřadu městské části Praha 2 z ulice Jugoslávská a z náměstí Míru.

Na tuto stanici zajíždějí tramvaje linek číslo:

4 ve směru Sídliště Barrandov

10 ve směru Sídliště Řepy

13 ve směru Černokostelecká

16 ve směru Sídliště Řepy

22 ve směru Bílá Hora

Po průchodu prosklenými dvoukřídlými dveřmi vchodu z ulice Jugoslávská se otočte vpravo a vyhledejte po pravé straně zeď budovy.

Upozornění: Po pravé straně dveří může stát popelník, dbejte zde zvýšené opatrnosti.

Jděte podél zdi 3 metry a vyhledejte před sebou zeď budovy.

Otočte se vlevo a jděte podél zdi 3 metry k místu, kde se zeď budovy lomí doprava.

Otočte se vpravo a jděte podél zdi 24 metrů k místu, kde se zeď budovy lomí doprava.

Otočte se vpravo a jděte podél zdi 5 metrů k místu, kde se zeď budovy lomí doprava.

Jděte v původním směru chůze volným prostorem 2 metry a vyhledejte před sebou roh budovy.

Na toto místo dojdete také po průchodu dvoukřídlými prosklenými dveřmi vchodu z náměstí Míru po 1,5 metru chůze šikmo vpravo volným prostorem.

Vyhledejte signální pás přechodu pro chodce a otočte se vlevo.

Jděte podél signálního pásu 8 metrů a vyhledejte před sebou varovný pás přechodu pro chodce. Na tomto místě vyhledejte sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Upozornění: Varovný pás přechodu pro chodce je ve stejné úrovni jako vozovka za ním, dbejte zde zvýšené opatrnosti.

Přejděte 6 metrů širokou vozovku s provozem zleva ve dvou pruzích a vystupte na chodník se sníženým nájezdem a varovným pásem. Na místě začátku signálního pásu přechodu pro chodce stojí sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Vyhledejte signální pás přechodu pro chodce a jděte podél něj 1,5 metru k místu, kde se pás lomí mírně šikmo doleva.

Otočte se mírně šikmo vlevo, jděte podél signálního pásu 1,5 metru a vyhledejte před sebou varovný pás přechodu pro chodce se sníženým nájezdem. Na tomto místě vyhledejte sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Přejděte 6 metrů širokou tramvajovou trať s obousměrným provozem a vystupte na chodník se sníženým nájezdem a varovným pásem. Na místě začátku signálního pásu přechodu pro chodce stojí sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Vyhledejte signální pás přechodu pro chodce, jděte podél něj 7 metrů a vyhledejte před sebou rozhraní chodníku a trávníku se zvýšeným obrubníkem.

Otočte se vpravo, jděte podél rozhraní chodníku a trávníku 11 metrů a vyhledejte za obloukem doleva u rozhraní stojící lavičku.

Otočte se vpravo, jděte volným prostorem 7 metrů a vyhledejte před sebou rozhraní chodníku a trávníku se zvýšeným obrubníkem.

Otočte se vpravo, jděte podél rozhraní, které se nejprve stáčí v oblouku doleva, 25 metrů. Toto místo je 1 metr za koncem druhého oblouku doleva.

Otočte se vpravo, jděte volným prostorem 5 metrů a vyhledejte před sebou rozhraní chodníku a trávníku se zvýšeným obrubníkem.

Otočte se vpravo a jděte podél rozhraní, které se stáčí v oblouku doleva, 6 metrů.

Otočte se vpravo, jděte volným prostorem 2,5 metru a vyhledejte před sebou obrubník tramvajové trati.

Označník tramvajové stanice je 3 metry po pravé straně.

Popis trasy ve zvukovém formátu MP3:

Zveřejněno: 05.06.2017 – webadmin@praha2.cz