Popis trasy od tramvajové stanice Náměstí Míru k oběma vchodům do budovy Úřadu městské části Praha 2, náměstí Míru 20/600 a Jugoslávská 20/600

Popis trasy od tramvajové stanice Náměstí Míru k oběma vchodům do budovy Úřadu městské části Praha 2, náměstí Míru 20/600 a Jugoslávská 20/600

Celková délka trasy je přibližně 110 metrů.

Tento itinerář obsahuje popis trasy ke vchodům do budovy Úřadu městské části Praha 2 z náměstí Míru a z ulice Jugoslávská.

Na tuto stanici zajíždějí tramvaje linek číslo:

4 ve směru Sídliště Barrandov

10 ve směru Sídliště Řepy

13 ve směru Černokostelecká

16 ve směru Sídliště Řepy

22 ve směru Bílá Hora

Po výstupu z předních dveří tramvaje jděte v přímém směru volným prostorem 2,5 metru a vyhledejte před sebou rozhraní chodníku a trávníku se zvýšeným obrubníkem.

Otočte se vlevo, rozhraní chodníku a trávníku se na tomto místě začíná stáčet v oblouku doprava.

Otočte se mírně šikmo vpravo, jděte volným prostorem 5 metrů a vyhledejte před sebou rozhraní chodníku a trávníku se zvýšeným obrubníkem.

Otočte se vlevo a jděte podél rozhraní chodníku a trávníku 22 metrů k místu, kde se rozhraní začíná stáčet v oblouku doprava.

Otočte se mírně šikmo vpravo, jděte volným prostorem 7 metrů a vyhledejte před sebou rozhraní chodníku a trávníku se zvýšeným obrubníkem.

Otočte se vlevo, jděte podél rozhraní chodníku a trávníku 7 metrů a vyhledejte před sebou signální pás přechodu pro chodce.

Otočte se vlevo, jděte podél signálního pásu 7 metrů a vyhledejte před sebou varovný pás přechodu pro chodce se sníženým nájezdem. Na tomto místě vyhledejte sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Přejděte 6 metrů širokou tramvajovou trať s obousměrným provozem a vystupte na chodník se sníženým nájezdem a varovným pásem. Na místě začátku signálního pásu přechodu pro chodce stojí sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Vyhledejte signální pás přechodu pro chodce a jděte podél něj 1,5 metru k místu, kde se pás lomí mírně šikmo doprava.

Otočte se mírně šikmo vpravo, jděte podél signálního pásu 1,5 metru a vyhledejte před sebou varovný pás přechodu pro chodce se sníženým nájezdem. Na tomto místě vyhledejte sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Přejděte 6 metrů širokou vozovku s provozem zprava ve dvou pruzích a vystupte na chodník s varovným pásem. Na místě začátku signálního pásu přechodu pro chodce stojí sloup semaforu se světelnou a akustickou signalizací.

Vyhledejte signální pás přechodu pro chodce, jděte podél něj 8 metrů a vyhledejte před sebou roh budovy.

Na tomto místě můžete aktivovat digitální hlasový majáček umístěný nad hlavním vchodem z náměstí Míru do budovy Úřadu městské části Praha 2. Vchod s dvoukřídlými prosklenými dveřmi je umístěn 1,5 metru šikmo vpravo.

Pro pokračování v chůzi po trase ke vchodu do budovy Úřadu městské části Praha 2 z Jugoslávské ulice se na rohu budovy otočte vpravo.

Jděte volným prostorem 2 metry a vyhledejte po levé straně zeď budovy.

Jděte podél zdi budovy 5 metrů k místu, kde se zeď lomí doleva.

Otočte se vlevo, jděte podél zdi 24 metrů k místu, kde se zeď lomí doleva.

Na tomto místě je možné aktivovat digitální hlasový majáček umístěný na pravé straně dvoukřídlých prosklených dveří vchodu z ulice Jugoslávská.

Otočte se vlevo, jděte podél zdi 3 metry a vyhledejte před sebou zeď budovy.

Otočte se vpravo, jděte podél zdi 3 metry a vyhledejte po levé straně prosklené dvoukřídlé dveře.

Upozornění: Na tomto místě může stát po levé straně dveří popelník, dbejte zde zvýšené opatrnosti.

Popis trasy ve zvukovém formátu MP3:

Zveřejněno: 05.06.2017 – webadmin@praha2.cz