Porota i publikum ocenili soutěž mladých kadeřnic hlasitým potleskem

Nejtalentovanější studentky druhých a třetích ročníků pražské Střední školy – Centra odborné přípravy technickohospodářské poměřily dnes své síly v populární školní soutěži Krása 2017. Mladé kadeřnice, krejčové a kosmetičky se utkaly ve školní tělocvičně o ocenění poroty i přízeň publika. V porotě zasedly kromě odborníků i známé tváře – místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija, tanečník, choreograf a pedagog Vlastimil Harapes a malíř a pedagog Petr Pavlík.

„Jsem tady dnes proto, abych soutěžící podpořila. Všichni jsou nesmírně šikovní a tato soutěž to jasně ukazuje. Svůj talent prokazují i během dlouhodobé spolupráce s naším klubem Dvojka pro seniory, jehož členy stříhají a češou za výhodné ceny, za což jim děkuji, ocenila jejich práci místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija. Studenti školy před několika dny v rámci spolupráce s městskou částí Praha 2 poskytli kadeřnické služby klientům v Domově seniorů Máchova a určitě se tam budou pravidelně vracet.

V emotivní atmosféře, kdy studentky a jejich modely hlasitě podporovali spolužáci, se soutěžilo v několika kategoriích, například na téma V rytmu noční Paříže nebo Rozmanitost Indie.

Text a foto: kla

Zveřejněno: 05.12.2017 – webadmin@praha2.cz