Praha 2 pokračuje v pořádání on-line webinářů pro podnikatele a živnostníky

Praha 2 pokračuje v pořádání on-line webinářů pro podnikatele a živnostníky

Radnice Prahy 2 v minulých týdnech nabídla podnikatelům a živnostníkům, kteří byli dotčeni vyhlášeným nouzovým stavem a souvisejícími restrikcemi, podporu ve formě on-line poradenství z oblasti práva a z oblasti daní. Pilotní webinář pro první desítku zájemců proběhl 23. dubna a setkal se s pozitivním ohlasem. Městská část proto zamýšlí v projektu pokračovat a vypisuje další termín.

Podnikáte a nemůžete se zorientovat v současné legislativě? Znáte jako podnikatel svá práva? Víte, na jaké příspěvky a slevy v souvislosti s podpůrnými opatřeními vlády máte nárok? Odpovědi na tyto i mnohé další otázky můžete získat v on-line webináři, který pro vás městská část Praha 2 ve spolupráci s advokátní kanceláří Pavelka, s. r. o., připravuje.

V pořadí druhý on-line webinář na téma „Obecné informace v souvislosti s podpůrnými opatřeními“ se uskuteční ve čtvrtek 28. května 2020 od 9:00 do 10:30 hod. Zájemci se mohou hlásit již nyní na e-mail: monika.schejbalova@praha2.cz, a to až do naplnění kapacity semináře, která je v ideálním případě 10 osob. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zároveň uvítáme i zaslání konkrétních dotazů k tématu.

Zprávu zpracoval Odbor komunikace ÚMČ Praha 2. Další podrobnosti: Mgr. Andrea Zoulová, vedoucí odboru a tisková mluvčí, Odbor komunikace, tel.: 236 044 231, mobil: 731 553 188, e-mail: andrea.zoulova@praha2.cz.

Zveřejněno: 14.05.2020 – webadmin@praha2.cz