Veřejné soutěže o odkup obecních bytů pokračují další aukcí

Městská část Praha 2 pokračuje v prodeji volných obecních bytů prostřednictvím veřejné soutěže na principu aukce. Ve středu 20. června 2018 proběhne v budově Novoměstské radnice na Karlově náměstí další veřejná soutěž o odkup obecních bytů. Jedná se o čtvrtou vlnu prodejních aukcí započatých v loňském roce. Městská část vyčlenila k prodeji přes 40 volných bytů a účast zájemců i výsledné prodejní ceny potvrzují atraktivitu Vinohrad a Nového Města.

Do červnové aukce je k prodeji připraveno opět 12 bytových jednotek. Jednotlivé adresy se nacházejí v lokalitách ulic Korunní, Kladská, Rumunská, Bělehradská a Na Zderaze. Více informací vč. uveřejněných „Aukčních vyhlášek“ je k dispozici na našich webových stránkách v sekci „Prodej bytů“ a na úřední desce.

Ve dnech konání prohlídek bytů pro veřejnost mohou být obyvatelé dotčených domů vystaveni zvýšenému provozu a ruchu. Prohlídky jsou naplánované na sobotu 19. 5. 2018 a 2. 6. 2018 v přesně stanovených hodinách. Předem tímto děkujeme našim obyvatelům za pochopení a se zájemci o koupi bytových jednotek se těšíme na viděnou na Novoměstské radnici.

Ing. Michael Grundler

místostarosta pro oblast správy majetku

Zveřejněno: 11.05.2018 – webadmin@praha2.cz