Zastupitelstvo MČ

 JménoFunkceZvolen zaNynější zastupitelský klubTelefonE-mail
Černochová Jana Mgr. starostka ODS ODS 236 044 276,
222 521 575
jana.cernochova@praha2.cz
Mazancová Michaela zástupkyně starostky OSB OSB 236 044 273 michaela.mazancova@praha2.cz
Udženija Alexandra Ing. zástupkyně starostky ODS ODS 236 044 136 alexandra.udzenija@praha2.cz
Grundler Michael Ing. zástupce starostky TOP 09 TOP 09 236 044 339 michael.grundler@praha2.cz
Korseska Jan zástupce starostky ODS ODS 236 044 285 jan.korseska@praha2.cz
Víšek Martin Ing. zástupce starostky TOP 09 TOP 09 236 044 236 martin.visek@praha2.cz
Vondrášek Václav Ing. arch. zástupce starostky ODS ODS 222 515 137 ,
236 044 334
vaclav.vondrasek@praha2.cz
Duchková Jana Ing. Mgr. členka zastupitelstva TOP 09 KDU-ČSL 601 337 396 jana@duchkova.cz
Hes Lukáš Ing. člen zastupitelstva ODS ODS lukashes@seznam.cz
Hoffmann Otto Ing. člen zastupitelstva OSB OSB ottohoffmann@volny.cz
Horáková Monika Mgr. členka zastupitelstva ZPP 2 SZ monika.horakova@praha2.cz
Hruška Jan Ing. člen zastupitelstva ZPP 2 SZ hruhon@seznam.cz
Jechová Kateřina Mgr. členka zastupitelstva ZPP 2 SZ katerina.jechova@praha2.cz
Jírovec Martin Ing. člen zastupitelstva OSB OSB martin.jirovec@praha2.cz
Kolář Jan Bc. člen zastupitelstva ANO ANO jan.kolar@praha2.info
Krejčí Jiří Ing. člen zastupitelstva ANO ANO jiri.krejci@iss-europe.eu
Krmenčík Šimon člen zastupitelstva ČSSD ČSSD simon.krmencik@praha2.cz
Marksová Michaela Mgr. členka zastupitelstva ČSSD ČSSD michaela.marksova@praha2.cz
Matuška Bohuslav Mgr. člen zastupitelstva TOP 09 TOP 09 bohuslav.matuska@gmail.com
Novotný Petr JUDr. člen zastupitelstva ANO ANO petr.novotny@praha2.cz
Perlín Radim RNDr. člen zastupitelstva ODS ODS perlin@natur.cuni.cz
Petrásek Jaroslav Ing. člen zastupitelstva ODS ODS jaroslavpetrasek@gmail.com
Pospíšilová Jana člen rady OSB OSB jana.pospisilova@praha2.cz
Recman Jan Mgr. člen zastupitelstva ODS ODS 236 044 135 jan.recman@praha2.cz
Richter Dan Ing. člen zastupitelstva OSB Bez zařazení dan.richter@praha2.cz
Schwarz Otto MUDr. člen zastupitelstva TOP 09 KDU-ČSL schwarz.mudr@gmail.com
Stibor Karel Mgr. člen zastupitelstva ANO ANO karel.stibor@vseprohobby.cz
Svoboda Bohuslav Doc. MUDr. člen zastupitelstva ODS ODS bohuslav.svoboda@praha.eu
Šolc Jaroslav Ing. člen rady OSB OSB 236 044 337 jaroslav.solc@praha2.cz
Tobrman Michal Mgr. člen zastupitelstva ČSSD ČSSD michal.tobrman@praha2.cz
Truhlářová Marie členka zastupitelstva TOP 09 KDU-ČSL tmkamenice@seznam.cz
Uhl Michal Mgr. člen zastupitelstva ZPP 2 SZ michal.uhl@praha2.cz
Vaněk Jan Ing. člen zastupitelstva ODS ODS folkert@email.cz
Voráček Jan Mgr. člen zastupitelstva ANO ANO honzavoracek@seznam.cz
Zemanová Eliška členka zastupitelstva ODS ODS eliska.zemanova@praha2.cz