Zlatý eGON ročník 2011

Druhým „nejproduktivnějším“ Czech POINTem v České republice je městská část Praha 2. Právě v této kategorii skončila letos v soutěži Zlatý eGON na druhém místě.

Magazín Egovernment v rámci podpory a propagace projektu Czech POINT uspořádal již třetí ročník soutěže mezi pracovišti Czech POINTu v rámci České republiky. Vyhlášení výsledků proběhlo v průběhu slavnostního večera 6. 9. 2011 na zámku Mikulov. Pracoviště Czech POINT ÚMČ Praha 2 obsadilo s celkem 66.000 vydanými výpisy druhé místo v kategorii Nejproduktivnější Czech Point, kde se hodnotí maximální počet výpisů, které doposud pracoviště vydalo.

Další podrobnosti: Mgr. Miluše Bromová, vedoucí odboru matrik ÚMČ Praha, tel.: 236 044 123, e-mail: bromovam@p2.mepnet.cz

Zprávu zpracoval odbor Kancelář starosty a vnějších vztahů ÚMČ Praha 2.
Zveřejněno: 14.04.2015 – webadmin@praha2.cz