Aktuálně z MČ Praha 2

1 2 3 4 5  další
  • Dětské hřiště na Výtoni bude krátkodobě uzavřeno

22.09. 2021
    Úřad městské části Praha 2, odbor životního prostředí, upozorňuje obyvatele Prahy 2, že dne 4. 10. 2021 (v případě nevhodných klimatických podmínek 5. 10. 2021) bude veřejné dětské hřiště uzavřeno.
  • Encyklopedie Prahy 2 je nejlepší elektronickou službou v ČR

21.09. 2021
    Městská část Praha 2 sklízí s webovou aplikací Encyklopedie Prahy 2 jeden úspěch za druhým. Po prvenství v krajském kole soutěže Zlatý erb si druhá městská část odváží zlato i z kola celostátního. Encyklopedie Prahy 2 s podtitulem kulturně historické dědictví je tak nejlepší elektronickou službou v České republice.
  • Bezplatný seminář zaměřený na dluhy a exekuce

21.09. 2021
    Seminář je určen pro laickou i odbornou veřejnost, při němž účastníci získají základní informace o dané problematice, včetně praktických ukázek dokumentů, které jsou v řízení zasílány exekutorem či účastníky.
  • Na Jiráskově náměstí začne oprava nároží

21.09. 2021
    V místě křížení Jiráskova náměstí s Resslovou ulicí dojde k opravě nároží, přechodu a vozovky. Stavební práce na komunikacích potrvají do 10. října. Provádět je bude firma DAP.
  • Vinobraní na Grébovce proběhlo letos o poznání komorněji (video)

20.09. 2021
    Desítky stánků s širokou nabídkou burčáku a vín z celé republiky, gastronomické speciality i ukázky lidových řemesel přilákaly v pátek a v sobotu návštěvníky z celé Prahy.
  • 108. UNIQA Primátorky s přehledem vyhráli veslaři Slavie

20.09. 2021
    Neslavnější veslařský závod na území Česka už zná své vítěze. Nejsledovanější závod mužských osem o Primátorský štít ovládla favorizovaná posádka Slavie. Také v ženském závodě se z vítězství radovala favorizovaná posádka.
  • Centrální městské části podepsaly společnou deklaraci (video)

20.09. 2021
    Praha 2 se v ní spolu s Prahou 1 a 5 obrací na hlavní město a žádá rychlé řešení náporu narkomanů a lidí bez domova.
  • V jednací síni Městského soudu v Praze se přednášelo o obětech TČ

16.09. 2021
    Ve středu 15. září 2021 proběhla na půdě Městského soudu v Praze další ze série tematických přednášek v rámci společného projektu MČ Praha 2 a Bílého kruhu bezpečí "Praha 2 - městská část vlídná k obětem" zaměřená na práva a ochranu obětí trestných činů.

Aktuálně z úřadu

1 2 3 4 5  další