Taneční soutěž v Disco Dance

Občanské sdružení Pohyb uspořádalo na jaře m. r. velmi úspěšné Mistrovství ČR v Disco Dance.
Městská část Praha 2 věnovala do soutěže medaile pro vítěze a její zástupce pak předával ceny nejlepším tanečníkům.
Od září 2001 jsme v tělocvičně Sokola Královské Vinohrady otevřeli kurzovní hodiny pro děti předškolního, mladšího a staršího školního věku. Občanské sdružení Pohyb uspořádalo 15. 12. 2001 ve sportovní hale Folimanka Vánoční taneční akademii.
Nyní připravujeme celostátní žebříčkovou soutěž v Disco Dance, která proběhne 12. 1. 2002 v Sokole Královské Vinohrady v Polské ulici.
Soutěž je jednou z deseti této taneční sezóny a účastní se jí tanečníci z celé republiky registrovaní v Českomoravské taneční organizaci. O stupně vítězů se utkají jednotlivci i dueta všech výkonnostních skupin v dětské, juniorské a hlavní věkové kategorii.
Soutěž je otevřena divácké veřejnosti a začíná v 10:00. Můžete se přijít podívat. Pokud vás tento sport zaujme, máme ještě volná místa v kurzovních hodinách. Můžete se hned na místě přihlásit. Uvítáme Vás i každé pondělí od 16:30 do 18:00 nebo ve středu od 16:00 do 18:00. Talentovaní jedinci mohou být vybráni do taneční skupiny Tanečního studia Pohyb a účastnit se soutěží na úrovni celostátní nebo evropské či světové.

Věra Kohoutová, předsedkyně Občanského sdružení Po

Zveřejněno: 07.01.2002 – support@publix.cz
Vytisknout